• Новак
Франција Luxe Класичен Коса Pin - Црна

Франција Luxe Класичен Коса Pin - Црна

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 1" широк, 3 5/8" долго.Одлично за повеќето типови коса.Разноврсна стил решение.ЗА ФРАНЦИЈА LUXE - Франција Luxe слави убавината внатре и out.By мажење стариот свет craftmanship со модерен стил, ние ви донесе безвременски и елегантен стил решенија.Каде и вашите соништа ќе се, живеат шик и лесен начин на живот со Франција Luxe.Франција Luxe Класичен Коса Pin е разноврсна прилог на вашата колекција.Рачно изработени во Франција и полира со lustrous сјај, домот на косата pin зрачи со богати тонови, кои ќе им даде на вашиот стил софистициран раб.Совршен избор за да се создаде прекрасен updo, овој шик парче е основен гардероба неопходност со безвременски жалба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инстант дрво протези, привремена поправка на заб, протетски заби мултифункционален привремена поправка на заб

Функција : 1.Тие може автоматски да се распушти, кога тие ја погоди топла вода, што е погодно за следната у

DEN 172.56

Хип Хоп голема Заграда, Безбедно Универзална позлатени Месинг Заби се Подготвуваат Сет, за Горните Заби Долните

Пакет Листа : 1 x Пониски Braces2 x Заб Decoration3 x Цврстина Wax1 x Tweezers1 x Прирачник Стави златни заби (сребрена заби)

DEN 282.96