• Новак
Supersmile Професионални Активирање Прачки

Supersmile Професионални Активирање Прачки

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

На Supersmiles Професионални Активирање Прачки беа развиени од страна на д-Р Ирвин Smigel, светски познатиот "Татко на Естетска Стоматологија".Дизајниран за да ги избелуваат забите и подобрување на оралното здравје, со секоја употреба, овие активирање прачки скок-проектот и да го зголеми процесот белење.На активирање на серумски нежно и безбедно да се подготвува tooths емајл на површината за белење на процесот од страна на чистење и кондиционирање на забите со Хидроген Пероксид, кој се подготвува забната глеѓ за максимална белење на ефикасност.За најдобри резултати, користете ја Активирате Прачки со Supersmile Професионално Белење Систем.Работи на сите заби, вклучувајќи ги и дентални реставрации како што фасети, капи, и протези.Ние со гордост се ослободени од parabens, силициум + triclosan, сулфати (SLS + SLES), познат алергени, бои, јаглен, животински нус-производи, BPA, и груби белење агенти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Luxsea Белење На Заби Пенкало Лимон Вар Хигиена Гел За Ефективна Отстранување На Дамки Чистење Белење Ефективни,

Овој производ можете да го отстраните сите видови на забот на дамки, чај заби, забен камен, црни заби.Ово�

DEN 191.76

Инстант дрво протези, привремена поправка на заб, протетски заби мултифункционален привремена поправка на заб

Функција : 1.Тие може автоматски да се распушти, кога тие ја погоди топла вода, што е погодно за следната у

DEN 172.56

Хип Хоп голема Заграда, Безбедно Универзална позлатени Месинг Заби се Подготвуваат Сет, за Горните Заби Долните

Пакет Листа : 1 x Пониски Braces2 x Заб Decoration3 x Цврстина Wax1 x Tweezers1 x Прирачник Стави златни заби (сребрена заби)

DEN 282.96