• Новак
Tpingfe Привремена Поправка На Заб За Полнење Moldable Термички Фитинг Монистра Протеза Лепило Лажни Заби Козметички

Tpingfe Привремена Поправка На Заб За Полнење Moldable Термички Фитинг Монистра Протеза Лепило Лажни Заби Козметички

DEN 1816.80

Достапност
Достапно за нарачка

И тогаш се стави на гел во во песјаци' слот, така што ќе може да лепак песјаци на вашите заби, со користење на вашите раце да се притисне на гел на двете празнини помеѓу забите и од внатрешната страна на забите.Привремена Поправка на Заб за Полнење на Забите И Празнини False Teeth Солидна Лепак Протеза Лепило Функција : 100% висок квалитет.Идеален за многу различни проекти и на сите нивоа на вештини : Мувла со вашите раце, алатки, или притиснете околу некој објект да се направи калап, за да одмрзнете го и "лепак" парчиња заедно за да направат поголеми, посложени проекти.Ова може да се направи сето ова да биде завршено и компатибилен заб штекер.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се прави забите приклучоци, не се scalded!Пакет Содржи : 1x 5g Привремена Поправка на Заб за Полнење на Забите И Празнини False Teeth Солидна Лепак(Не Вклучувајќи Песјаци Протези).Удобен и Мулти-функционална : На moldable термички монистра работи како привремена поправка на тоа кој се може да направи да се насмевка веднаш и самоуверено повторно, вие само може да се обликуваат себе, тоа може да се користи за скршени заби, големи празнини, нерамни заби и заби кои недостасуваат се додека можете да добиете на стоматолог.Други функции – се Користи за сите типови на cosplay, DIY, обичај костец, рачки и копчиња, модел на одлуки, да направат прототип, и повеќе.Лесен за Користење : Само љубезно се однесуваат на настава( детали, исто така, покажа дека во сликата).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Luxsea Белење На Заби Пенкало Лимон Вар Хигиена Гел За Ефективна Отстранување На Дамки Чистење Белење Ефективни,

Овој производ можете да го отстраните сите видови на забот на дамки, чај заби, забен камен, црни заби.Ово�

DEN 191.76

Хип Хоп голема Заграда, Безбедно Универзална позлатени Месинг Заби се Подготвуваат Сет, за Горните Заби Долните

Пакет Листа : 1 x Пониски Braces2 x Заб Decoration3 x Цврстина Wax1 x Tweezers1 x Прирачник Стави златни заби (сребрена заби)

DEN 282.96