• Новак
DND Гел лак - Topcoat 400-15ml

DND Гел лак - Topcoat 400-15ml

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

белење на заби комплет, заби белење на гел, белење на заби.белење на заби комплет, заби белење на гел, белење на заби.белење на заби комплет, заби белење на гел, белење на заби.белење на заби комплет, заби белење на гел, белење на заби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Tpingfe Привремена Поправка На Заб За Полнење Moldable Термички Фитинг Монистра Протеза Лепило Лажни Заби Козметички

И тогаш се стави на гел во во песјаци' слот, така што ќе може да лепак песјаци на вашите заби, со користење

DEN 1816.80

Хип Хоп голема Заграда, Безбедно Универзална позлатени Месинг Заби се Подготвуваат Сет, за Горните Заби Долните

Пакет Листа : 1 x Пониски Braces2 x Заб Decoration3 x Цврстина Wax1 x Tweezers1 x Прирачник Стави златни заби (сребрена заби)

DEN 282.96