• Новак
Tpingfe Привремена Поправка На Заб За Полнење Moldable Термички Фитинг Монистра Протеза Лепило Лажни Заби Козметички

Tpingfe Привремена Поправка На Заб За Полнење Moldable Термички Фитинг Монистра Протеза Лепило Лажни Заби Козметички

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Љубезно ве молиме да Напомена : не пијат топли пијалаци кога носат забите штекерите (подножјата).Количина : 5/15/25g Size : за 4mm Using Настава на Забот Солидна Гел : 1, да се Подготви една чаша врела вода и се прелива износ од околу 15 парчиња на гел (за едно парче на песјаци)2, Возбуда во чаша и потоа го добие надвор кога таа оди на се transparent3, Направи гел ладење за околу 5 секунди по преземањето на тоа надвор од купот.Нема потреба за екструдерите, калапи или епоксидни системи.Еколошки материјал кој се користи во монистра направи да ја поврати моќта на насмевката.Идеален за многу различни проекти и на сите нивоа на вештини : Мувла со вашите раце, алатки, или притиснете околу некој објект да се направи калап, за да одмрзнете го и "лепак" парчиња заедно за да направат поголеми, посложени проекти.И тогаш се стави на гел во во песјаци' слот, така што ќе може да лепак песјаци на вашите заби, со користење на вашите раце да се притисне на гел на двете празнини помеѓу забите и од внатрешната страна на забите.Ова може да се направи сето ова да биде завршено и компатибилен заб штекер.Лесен за Користење : Само љубезно се однесуваат на настава( детали, исто така, покажа дека во сликата).Привремена Поправка на Заб за Полнење на Забите И Празнини False Teeth Солидна Лепак Протеза Лепило Функција : 100% висок квалитет.5, Повторете ги овие чекори за друг песјаци.Смолести материјали се безбедни, не-токсични и безопасно.Други функции – се Користи за сите типови на cosplay, DIY, обичај костец, рачки и копчиња, модел на одлуки, да направат прототип, и повеќе.Тоа ги штити gi-ngivae од се повредени, привремено помагање на поправка на забите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Tpingfe Привремена Поправка На Заб За Полнење Moldable Термички Фитинг Монистра Протеза Лепило Лажни Заби Козметички

И тогаш се стави на гел во во песјаци' слот, така што ќе може да лепак песјаци на вашите заби, со користење

DEN 1816.80

Инстант дрво протези, привремена поправка на заб, протетски заби мултифункционален привремена поправка на заб

Функција : 1.Тие може автоматски да се распушти, кога тие ја погоди топла вода, што е погодно за следната у

DEN 172.56