• Новак
Petitebella Жал Момчиња Татко Ми Вљубените Bodysuit Туту Бебе се Облекуваат Nb-18 милиони

Petitebella Жал Момчиња Татко Ми Вљубените Bodysuit Туту Бебе се Облекуваат Nb-18 милиони

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук, Chiffon, Сатен.Увезени.Обратна пред да се мијат.Производ вклучува : фустан, headband.Материјал : bodysuit главно од памук, туту од полиестер.Карактеристики : еден-парче облека, bodysuit со прилог туту.Објектот големина : 4 големини за NB до 18 месеци.Повод : Денот на Вљубените.Производ вклучува : фустан, headband големина S(0-3month), градите дебелина 15 - 19 инчи, фустан должина : 13.5 инчи големина M(3-6month), градите дебелина : 16.5 - 20 инчи, фустан должина : 14.5 инчи големина L(6-12month), градите дебелина : 18 - 21 инчи, фустан должина : 15.5 инчи големина XL(12-18month), градите дебелина : 18.5 - 21.5 инчи, фустан должина : 16 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат