• Новак
Falda Corta ajustada де UNA pieza един Cuello де palabra став Mujer #I7

Falda Corta ajustada де UNA pieza един Cuello де palabra став Mujer I7

DEN 2364.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Сезона : Падот, Пол : Жените.Повод : Случајни, Материјал : Полиестер.Стил : Мода Ракав должина : Еден Wordcollar.Дебелина : Standarda.Црна Falda corta ajustada де una pieza един cuello де palabra став mujer #I7 Мали.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Ние фокусирани на жените облека како нашата compayny е жените облека фабрика.Ние брзо да одговорат на пазарот и производство на високо-квалитетни жените облека.Да реагираат брзо на пазарот, ние обично исполнети од страна на самите себе. 7 дена бесплатно надоместок-враќање : Ние овластени за автоматски да ги прифаќате сите врати барања кои се исполнат, и да се обезбеди платен превозот етикета кога прифатливи за сите наши врати/наплата.Но ние ве советуваме контактирајте со нас firt да се избегне недоразбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат