• Новак
EuisdanAA Пластични Лабораторија Течни Сад Мерење на Купот Beaker 30mL Капацитет 11pcs(Recipiente де plástico став laboratorio, taza medidora, vaso де precipitados, capacidad де 30 ml, 11 piezas

EuisdanAA Пластични Лабораторија Течни Сад Мерење на Купот Beaker 30mL Капацитет 11pcs(Recipiente де plástico

DEN 251.76

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Beaker; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 11pcs x Beakers; Главна Боја : Јасно.Капацитет : 30ml.Вкупна Големина : 39 36mm x/1.5" x 1.4"(Max.D*H)(Tamaño вкупно : 39 x 36 mm / 1,5" x 1,4" (D * H máx.).Нето Тежина : 30g(Peso neto : 30g.Euisdan AA Пластични Лабораторија Течни Сад Мерење на Купот Beaker 30m L Капацитет 11pcs Plastic мерка првенство кригла, изградена-во справи.Воскресна нумерички graduations од 100ml да 500ml за лесна за читање.Секој мерење beaker има скала, го покрена бројки?graduations дека нема да избледи, се мијат се исклучи или да го распушти со хемикалии.На beaker се користи за да се измери количини на течност, голема лабораториски мерења.Опис на Spanish Recipiente де plástico став laboratorio, taza medidora, vaso де precipitados, capacidad де 30 ml, 11 piezas Nombre del producto : Vaso де precipitados; Материјал : Plástico Contenido del paquete : 11 piezas x vasos де precipitados; Боја на директорот : claro Capacidad : 30ml Tamaño вкупно : 39 x 36 mm / 1,5" x 1,4" (D * H máx.) Peso neto : 30g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат