• Новак
Dinglab,10000mL Borosilicate Стакло Beaker,10Litre Ниска Форма,Spout Устата,Нова Лабораторија за Стакло

Dinglab,10000mL Borosilicate Стакло Beaker,10Litre Ниска Форма,Spout Устата,Нова Лабораторија за Стакло

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Биде Направен Од Borosilicate Стакло.Annealing Точка 560℃.Линеарен Коефициент на Ширење 32×10-7/℃.Омекнување Точка820℃.Dinglab,10000m L Borosilicate Стакло Beaker,10 Litre Ниска Форма,Spout Устата,Нови Лабораториски Стакло Се Направени Од G3.3 Borosilicate Стакло Annealing Точка 560℃ Линеарен Коефициент на Ширење 32×10-7/℃ Омекнување Точка820℃.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат