• Новак
25 Парчиња Beading Игли Големото Око Beading Игли Beading Везови Игли со Игла Шише и Пинцети за Нараквици Накит Одлуки, 5 Големини

25 Парчиња Beading Игли Големото Око Beading Игли Beading Везови Игли со Игла Шише и Пинцети за Нараквици Накит

DEN 230.16

Достапност
Достапно за нарачка

Она што ќе добиете : 25 парчиња beading игли во 5 различни големини, секоја големина има 5 парчиња, а пинцети и игла кутија, доволни количини и големини за да можете да ја користите.Квалитет на материјалот : големото око beading игли се направени од не 'рѓосувачки челик, издржлив и не е лесно да' рѓа, не ќе се скрши лесно и не е лесно да се деформира, иглата кутија е изработен од пластика, може да ви обезбеди долго време услуга.Големини : на beading везови игли доаѓаат со 5 различни големини, вклучувајќи 2.25 инчи, 3 инчи, 4 инчи, 4.5 инчи, 5 инчи, погоден за вашиот различен стринг монистра потреби, можете да изберете соодветна големина според вашите потреби.Погодни прилики : овие големи очи beading игли се погодни за уметности, занаети, шиење и накит одлуки и така натаму, можат да се применат за повеќето стилови на beading и конец големина, ќе направи вашиот beading работа лесно и брзо.Таписерии изработка : големото око beading игли се лесни и тенки доволно за провира бисери на различни големини, лесен за употреба, дојде со пластични игла кутија, лесно за вас да се носат и складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат