• Новак
Yuktha Eternals Трендовски и Фенси Злато Kundan Работа со Многоцветни Монистра - 12 Парчиња (Темно Зелена)

Yuktha Eternals Трендовски и Фенси Злато Kundan Работа со Многоцветни Монистра - 12 Парчиња (Темно Зелена)

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа прекрасна latkan е направен за да се направи вашиот фустан и додатоци изгледа очарователни.Моден ќе обезбедат дополнителен шарм на вашиот етничка kurti, фустан или блуза.Овие Убави Дизајнер Објект Може да го Користите Разубават Вашиот Фустани, Sarees, Lehengas и Dupattas до Совршенство.Тоа го прави вашиот ткаенина повеќе уметничка и нежна.Тоа е многу корисно За Етнички Фустани Индо Западен Блузи Фустани Блузи.Број на Закрпи : По пакет 12 Парчиња.Фенси Златни Бели Зрнца Latkan за жените кои се наоѓаат на културните носат, ова рачно изработени Latkan од Заврши Моден ќе обезбедат дополнителен шарм на вашиот етничка kurti, фустан или блуза.Сега можете исто така да го користите овој рачно изработени Фенси Златни Бели Зрнца Latkan виси украсени со камен е само прекрасна во вашиот капија/вратата и на вашиот pooja mandir врати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат