• Новак
2005 Topps Фудбал #394 Џастин Навивам РК Дебитант Картичка Њујорк Гиганти

2005 Topps Фудбал 394 Џастин Навивам РК Дебитант Картичка Њујорк Гиганти

DEN 62.40

Достапност
Достапно за нарачка

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Картички се испратени до maxmize за безбедност и безбедноста на вашиот item(s). 2005 Topps #394 Џастин Tuck ( (РК - Дебитант Картичка).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат