• Новак
VENALISA 2 ПАРЧИЊА 12ml База на Грб и Зацврстен Горниот Слој лак Гел Поставите УВ LED Впие Исклучување Сјај Заврши и Долготрајни

VENALISA 2 ПАРЧИЊА 12ml База на Грб и Зацврстен Горниот Слој лак Гел Поставите УВ LED Впие Исклучување Сјај

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ✔ 1 x 12 ML База на Грб + 1 x 12 ML Калено Врвот Грб. ❤ПОВЕЌЕ КАПАЦИТЕТ:во Споредба со другите 5ml или 8ml мал капацитет, нашите Гел лак капацитет е 12ml, кои се повеќе издржливи. ❤ЗДРАВА И ПРИРОДНА : Изработени од природни смоли, животната средина-пријателски состојки, не-токсични, ниска мирис, Без груби состојки или лепила кои водат до оштетени ноктите, прави вашите нокти повеќе здрави. ❤ПОДОЛГО ТРАЕЊЕ : долготрајни за 21+ дена.Не nicks, чипс или smudges. ❤СИЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен со Сите Брендови на Кафе-оф Гел лак.Погоден за природните нокти, УВ гел ноктите, вештачки нокти, на доградба на акрилни нокти, ноктите совети, итн.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ✔ 1 x 12 ML База на Грб + 1 x 12 ML Калено Врвот Грб.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат