• Новак
BURANO 3 во 1 База Гел Ноктите Лепак за на доградба на Акрилни Нокти, 15ML Мултифункционален Гел Ноктите Лепак за Нокти База на Грб Лизга Решение со Користење на Сите Во Ед

BURANO 3 во 1 База Гел Ноктите Лепак за на доградба на Акрилни Нокти, 15ML Мултифункционален Гел Ноктите Лепак

DEN 569.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ажурирање 3in1 Мултифункционален Гел Лепак - 3in1 Гел може да се користи како Ноктите Лепак & База на Грб & Лизга Решение, сите во еден гел за да се избегне било падне проблем кога се прави ноктите.Најдобар Избор за Нокти Совети Лепило - Голема нокти лепак гел за лажни нокти, лесно користење.Се применуваат на гел на совети и примена на ноктите, тогаш лек светилка за 1 мин, лесно да се прошири на ноктите.Кажете Збогум на Проблемот на Ноктите Падне : BURANO Ажурирање на База на Гел, тоа може да ги реши сите паѓа проблем на ноктите, доверба и се тоа.Одговараат за Нокти Техника и Почетник – Работа со сите помине системи, ноктите техника мора да има, почетник пријателски.Добиете уште Еден Висок Сјај topcoat како Подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат