• Новак
LXG, Inc. 8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Универзитетот на Јужна Флорида -Црна

LXG, Inc. 8000 mAh Преносни Мобилен Телефон Полначот-Универзитетот на Јужна Флорида -Црна

DEN 1914.00

Достапност
Достапно за нарачка

Производ Големина : 6" x 3" x .3125".Патент Случај Вклучени.Полнење Кабелот Вклучен.Ласерски Гравирани Службен Лиценцирани Колегиум Лого.LED животниот Век на батеријата индикатор и светло.Универзитетот на Јужна Флорида кредитна картичка тенка моќ банка е пренослив 8000 m Ah полнач што ќе обезбеди повеќе обвиненија за било кој тип на мобилен телефон во движење.Моќта банката има две USB порти; a 2 A излез на голема брзина на полнење и/или за други големи уреди и 1 A излез за мобилни телефони и помали уреди.Овој производ исто така има LED батеријата индикатор за светло за итни случаи LED светилка и може да наплаќаат два уреди во исто време.Кабелот Вклучен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат