• Новак
Батерија за Sony, Sony PSP-1000, PSP-1000G1, PSP-1000G1W, PSP-1000K, PSP-1000KCW, PSP-1001, PSP 1006

Батерија за Sony, Sony PSP-1000, PSP-1000G1, PSP-1000G1W, PSP-1000K, PSP-1000KCW, PSP-1001, PSP 1006

DEN 566.40

Достапност
Достапно за нарачка

дел број : Sony, Sony PSP-1000, PSP-1000 G1, PSP-1000 G1 W, PSP-1000 K, PSP-1000 KCW, PSP-1001, PSP 1006. Сите производи се ISO9001, ROHS и CE уверение. 14-дневниот гаранција за парите назад и 12 месеци гаранција.работи како вистински делови, Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија; Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.Висок капацитет циркулаторниот функција, совршен замени на оригинални батерии.xunneng е сторено во производство на hight квалитетни и издржливи батеријата над 10 години.Ние сме батеријата manufactuer кои се добро познати во Европа,САД,Русија,Кина и низ светот.Сите наши производи се под ISO9001, Ro HS & CE квалитет заверена стандард.Брзина на испорака,добра услуга е вашиот најдобар избор.Преку 40000 Батеријата Модели Ние сме батеријата супермаркет,ќе се обезбеди преку 40000 тип на батерии.Можете лесно да ги најдете сите што ви треба во xunneng ве Молиме бидете сигурни дека изборот на правото на батеријата ,компатибилни со вашиот оригинален производ .Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.Батерија за Sony, Sony PSP-1000, PSP-1000 G1, PSP-1000 G1 W, PSP-1000 K, PSP-1000 KCW, PSP-1001, PSP 1006.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат