• Новак
Galvanox USB Тип-C Брзо Полнење Моќ Банка за iPhone/iPad/Samsung Galaxy Уреди - Батерија Пакет Преносни Полначот со USB-C Кабел и 18W Ѕид Адаптер (Истовремено Полнење) (16000mAh)

Galvanox USB Тип-C Брзо Полнење Моќ Банка за iPhone/iPad/Samsung Galaxy Уреди - Батерија Пакет Преносни Полначот

DEN 1684.80

Достапност
Достапно за нарачка

Уживаат во брзината на PD Брзо полнење на движење со овој PD-от моќ банката со Galvanox.Недостасува Ништо.Батеријата пакет вклучува сè што ви треба за преносни брзо полнење. (На сликата powerbank, ѕидот за полнење и USB-C до C кабел се сите вклучени).Висок капацитет (16,000 m Ah) батерија пакет овозможува до 3-4 целосно наполнет циклуси за вашиот Телефон.Safe полни со непотребни температура и напон заштита.Патување Одобрен : состанок сите ОБАМА прописи за одборот лет употреба.Поддржани од страна на Galvanox Ltd.Доживотна Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат