• Новак
Замена на Батеријата Дел Број 1-756-493-12 за Sony NW-A2000, Sony NW-HD3, 750mAh MP3 Плеер Батеријата

Замена на Батеријата Дел Број 1-756-493-12 за Sony NW-A2000, Sony NW-HD3, 750mAh MP3 Плеер Батеријата

DEN 391.68

Достапност
Достапно за нарачка

-Замена на Батеријата за Sony Media/MP3/MP4/MPM Играч. -Компатибилен Модел : Sony NW-A2000,Sony NW-HD3. -Замена На Батеријата Дел Бр. : 1-756-493-12,5427 Б,LIS1317 HNP. -Volts : 3.7 V;Капацитет : 750m Ah. -CE/Ro HS/ISO 9001 Сертификати,14-дневниот Гаранција за Парите Назад и 12 месеци Гаранција.Ние сме професионални производителот батеријата со повеќе од 10-годишна искуства кои е добро познат во САД, Канада, Европа, Русија, Азија и целиот свет.Оваа Батерија, Модел CS-SA2000 SL е специјално дизајниран за замена за да се компатибилни со Sonyportable MP3/MP4/PMP Играч со долга-трајни и стабилни перформанси.Answer : ___________________________ NOTE : - соодветна Замена за Батерии: Дел Број 1-756-493-12,5427 Б,LIS1317 HNP-соодветна Замена Модел : Sony NW-A2000 Sony NW-HD3 If било батерии дел број и број на моделот на било потребно да не може да се совпаѓаат со оние кои се наведени погоре, ве молиме да бидат слободни да контакт прво да бидете сигурни дека овој батерија ќе се компатибилни со вашиот уред!Состав : Lithium_polymer Color : Black Volts : 3.7 VCapacity : 750m Ah Состојба : 100% Сосема Нов.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат