• Новак
XUNNENG Батеријата 17083-01-03, 17083-11 10, 17083-4810, 17083-5010, 17183-01-03, 917083-02, 917083-08 за Dyson се вклопува DC30, DC30 Бела, DC35

XUNNENG Батеријата 17083-01-03, 17083-11 10, 17083-4810, 17083-5010, 17183-01-03, 917083-02, 917083-08 за Dyson

DEN 1058.40

Достапност
Достапно за нарачка

Висок капацитет-Висок капацитет циркулаторниот функција, совршен замени на оригинални батерии.Без Мемориска ефект-можете да го користите за било време и нема потреба за празнење целосно пред да почнете да ги користите.Безбедност и стабилност-Изградена-во коло заштита гарантира и безбедноста и стабилноста.По продажба на услуги-14-ден Парите Назад Гаранција и 12 месеци Гаранција.Фабриката снабдување-100% Нов Производителот, фабрика директни снабдување и најдобра цена, работи како вистински делови, Одделение А клетки се обезбеди брзо цени и ниска потрошувачка на енергија.XUNNENG е сторено во производство на hight квалитетни и издржливи батеријата во текот на многу години.Ние сме батеријата manufactuer кои се добро познати во Европа,САД,Русија,Кина и низ светот.Сите наши производи се под ISO9001, Ro HS & CE квалитет заверена стандард.Брзина на испорака,добра услуга е вашиот најдобар избор.Можете лесно да ги најдете сите што ви треба во XUNNENG ве Молиме бидете сигурни дека изборот на правото на батеријата,компатибилни со вашиот оригинален производ.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики,ние ќе ви ги даде професионален предлози.Следново е на информации на нашите батерија, ве молиме проверете внимателно пред купување.Стабилни перформанси .XUNNENG дизајниран специјално за вас.Состав : Grey Volts : 1500m Ah / 22.20 Wh VCapacity : 120.20 x 75.30 x 66.70 mm Dimension : 308.4 g Brand : XUNNENGCondition : 100% Сосема NEWWarranty : 1 Година Замена Waranty Компатибилен Дел Броеви : 14.8 XUNNENG Батеријата Компатибилен модел БР. : 14.8 XUNNENG Батеријата 17083-01-03, 17083-11 10, 17083-4810, 17083-5010, 17183-01-03, 917083-02, 917083-08 за Dyson се вклопува DC30, DC30 Бела, DC35.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат