• Новак
Civhomy Замена на Батеријата Компатибилен со ThinkPad X1 Јаглерод Генералот 3 3 2015 SB10F46440 00HW002 00HW003 45N1700 45N1701 4ICP5/58/73-2 SB10F46441(Работа со 2015 Серија само)

Civhomy Замена на Батеријата Компатибилен со ThinkPad X1 Јаглерод Генералот 3 3 2015 SB10F46440 00HW002 00HW003

DEN 1295.52

Достапност
Достапно за нарачка

Батерија Тип : Li-ion. 15.2 V,50 Wh.Сосема нов,не се користи,замена.Дел број : 00 HW002,00 HW003,ASM SB10 F46440,FRU 00 HW002,ASM SB10 F46441,FRU 00 HW003,SB10 F46440,SB10 F4644. Компатибилен модел : Think Pad X1 Јаглерод Генералот 3 Ultrabook 2015 (Работа со 2015 Серија само).Компатибилен дел број : 00 HW002,00 HW003,ASM SB10 F46440,FRU 00 HW002,ASM SB10 F46441,FRU 00 HW003,SB10 F46440,SB10 F4644 Компатибилен модел : Think Pad X1 Јаглерод Генералот 3 Ultrabook 2015 (Работа со 2015 Серија само).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат