• Новак
7.4 V AAJ67X001 FNB-V134Li FNB-V138Li FNB-V133Li Замена на Батеријата за YAESU EVX-534-апарат vx-261-апарат vx-260 EVX-530 EVX-531 EVX-539

7.4 V AAJ67X001 FNB-V134Li FNB-V138Li FNB-V133Li Замена на Батеријата за YAESU EVX-534-апарат vx-261-апарат

DEN 921.60

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Компатибилен со EVX-534-апарат vx-261-апарат vx-260 EVX-530 EVX-531 EVX-539. Батеријата Спецификации : 2600m Ah, 7.4 V, 19.24 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : EVX-534-апарат vx-261-апарат vx-260 EVX-530 EVX-531 EVX-539 - Компатибилен Батеријата Дел Број : AAJ67 X001 FNB-V134 Li FNB-V138 Li FNB-V133 Li Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат