• Новак
7.4 V FNB-113Li Замена на Батеријата за YAESU-апарат vx-450-апарат vx-459-апарат vx-451-апарат vx-454

7.4 V FNB-113Li Замена на Батеријата за YAESU-апарат vx-450-апарат vx-459-апарат vx-451-апарат vx-454

DEN 904.56

Достапност
Достапно за нарачка

Целосно Компатибилен со-апарат vx-450-апарат vx-459-апарат vx-451-апарат vx-454. Батеријата Спецификации : 2600m Ah, 7.4 V, 19.24 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : - апарат vx-450-апарат vx-459-апарат vx-451-апарат vx-454 - Компатибилен Батеријата Дел Број : FNB-113 Li Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат