• Новак
Оригиналниот А&Б Стандардна Батерија за Novatel Jetpack MiFi 7730L Мобилни Жариште - P/N: 40123117 4400 mAh со Задниот Поклопец

Оригиналниот А&Б Стандардна Батерија за Novatel Jetpack MiFi 7730L Мобилни Жариште - P/N: 40123117 4400 mAh

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оригиналниот А&Б Безжична Стандардна Батерија за Verizon Jetpack Mi Fi 7730 L.Компатибилен со Novatel Безжична ОЕМ Дел # : 40123117 - на Капакот на Батеријата е вклучена.Никогаш нема да ја напушти "жешко" место вклучен во цената за подолго од 24 часа.Им овозможи на батеријата да се извлече и повторно полнење.Оставајќи Жариште вклучен во полначот без да му батеријата да се исцеди, може да влијае на перформансите на батеријата и/или пропаст на батеријата/уред.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат