• Новак
Голема Големина Бар Столици Поставени на 2,Прилагодлив Barstools Седиште Кафе Боја Направени од Сомот Погоден за Ресторани, Кујни Соби Diningroom Забава Соби Канцеларии Каф?

Голема Големина Бар Столици Поставени на 2,Прилагодлив Barstools Седиште Кафе Боја Направени од Сомот Погоден

DEN 1166.40

Достапност
Достапно за нарачка

★Мулти Функција,360° Вртливата со Воздух-лифт рачка за лесно насока и приспособување на висина на дршката,карактеристики изграден во лифт механизам за лесно прилагодлива висина на совршено одговараат со контра блузи. ★Високо Квалитетни Материјали,техника ткаенина околу седиште и назад;висока густина подебели сунѓерот, се одликува со пена поместена седиште и назад, вие не ќе се чувствувате уморни и по долго време во седење,footplate и прилагодливи пиедесталот стои.Висок-квалитет поцинкуван челик footrests се цврсти и издржливи, кои ви даваат удобно си го заземат своето место.Покрај тоа, брз и лесен за инсталација и прилагодување е исто така неопходно.★Традиционалните и Елегантен Дизајн,стилски модерен дизајн, совршено декор вашата дневна соба и исто така да додадете современ допир на вашата канцеларија, бар или ресторан.Најпознатите Разноврсна Barstool но Сепак Со Целосно Тапациран Назад и Седиште техника Тапацир ткаенина За Неверојатна Удобност. ★Лесно да собрание : Duhome бар столица имаат детални инструкции и лесна за прилагодување и ви помага да ги завршите инсталацијата, во рок од 15 минути.Ние секогаш се надеваат дека ќе имаат стол како овојШто треба и модерен и чувство на удобност, доволно издржливи за да го придружува нас за долго време, и може да биде погодна за разни сцени, како што кујна, продавници, трговски центри, клубови и сл.Почитувани Клиенти, Како однос на стабилна прашање се споменува во преглед, ние се ажурирани на дијаметар на основата од 15" 16" за да се обезбеди стабилноста и безбедноста на оваа столица, можете да најдете дека нашата база дијаметар е поголем од други продавачи кои продаваат бар столици и никој друг не ги одразуваат стабилна проблем веќе еднаш овој момент ажурирани.Препорачана превозот;објектот доаѓа во стандард пакување и испорака од Лос Анџелес во рок од 2 businessdays дена.Можете да се чувствуваат слободни да го нарачате од нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат