• Новак
HOOBRO Бар Столици, Сет од 2 Бар Столици со Различна Висина Педали, Меки Рабови, Црна Челична Рамка, за Дневна Соба, трпезарија, Кујна, Индустриски Дизајн, Селски Браун BF3

HOOBRO Бар Столици, Сет од 2 Бар Столици со Различна Висина Педали, Меки Рабови, Црна Челична Рамка, за Дневна

DEN 1727.76

Достапност
Достапно за нарачка

Задоволување на Вашите Пријатели : бар столици има две педали на различни височини.Може да изберете повеќе удобна положба за да седат во бар стол и споделување на она што сте го виделе и слушнале неодамна со вашите пријатели.Уживајте во Едноставен Живот : Оваа група на бар столици се направени од P2 particleboard и црна метална рамка.На работ на седиштето е омекнат, и нема потреба да се грижите за ризикот од гребнатини, која обезбедува одлични сила и удобност за бар столици.Избега од метежот и вревата и да уживате во среќни време со вашиот сакан придружник.Мултифункционален : Две бар столици со големина на 15.7" L x 11,8" W x 25.6" H може да одговара на сите стандардна големина бар шалтери или биде инсталиран под во кујната контра кога не е во употреба.Тоа исто така може да се користи како footstool да уживаат во појадокот, пијалаци или coffees во ресторани, барови, кафулиња, и тераси.Сет од 2 Правоаголна Бар Столици : Оваа група на бар столици е совршена комбинација на индустриски дизајн и модерни жалба, може да се интегрира во било кој агол од трпезарија, кујна, итн.Соберат без Напор : Секој дел е јасно означени и упатството е сеопфатен за да се елиминира guesswork.Вие нема да тргне наопаку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат