• Новак
Сет од 2 Вртливата 29 Тапациран Бар Столица со Метална Рамка Backless Barstools Бар Столици Кујна Контра Столици Јадење Столици

Сет од 2 Вртливата 29 Тапациран Бар Столица со Метална Рамка Backless Barstools Бар Столици Кујна Контра Столици

DEN 1559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Елегантна бела основа, со тен тапацир перница седиште, овој бар столица е едноставна и muti намена за користење.Оваа 29" столче е има тежина капацитет на 286 lb со 14" дијаметар седиште област.Сет од 2 бар столици, совршен за трпезарија и кујна. 360 степени вртливата бар столици.Оваа столица може лесно се прилагодува на секоја кујна контра или кујнски остров користи како бар столица.На флексибилност на оваа линија е бескрајна, мебел е дизајниран не само за канцеларија, но, исто така, е доволно елоквентен за било место во вашата куќа.Бренд : KINWELL Материјал : железо Големина : 22"W*22"D*29"H Боја : Бела со Сива седиште перница Пакет : 2 парчиња Бар Столици индустриски атмосфера на овој Бар Столица е дизајниран со функцијата, стил, и издржливост во умот.Совршен за било која стои биро или работна станица.Оваа backless столче има здрав заварени челични нога прстен за поддршка и метал седишта со метал со антички заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат