• Новак
АЛФА ДОМА Бар Столици Поставени на 2 со Назад Прилагодливи Counter Висина Бар Столици Вртливата Столче Столчиња за Кујнски Остров, Кафеава, 2 ПАРЧИЊА

АЛФА ДОМА Бар Столици Поставени на 2 со Назад Прилагодливи Counter Висина Бар Столици Вртливата Столче Столчиња

DEN 6479.28

Достапност
Достапно за нарачка

89", максимална тежина : 350lbs, тежината на двајца возрасни.1", ширина на седиште : 18.46", backrest : 13.7"W, седиште висина : 25. ⛄【УДОБЕН & СТАБИЛНА СЕДИ ИСКУСТВО】 - Button-tufted контра столче стол опкружува грбот и половината со дебели сунѓерот пена, ослободување од напнатост во мускулите, додека ужива пијалок. ⛄【СЕДИШТЕ ДИМЕНЗИЈА & ИЗДРЖЛИВИ ТКАЕНИНИ】 - Преголеми бар столица мерења : 37. 360° вртливата со воздух-лифт рачка за лесно насока и приспособување на висина на дршката, можете да се чувствуваат комотно да се потпреме против назад на бар столици и ги стави нозете на подложка за нозе и да го прилагодите подобро седечка положба.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат