• Новак
Топката & Фрлија Вртливата Паб Висина Barstool 30 Инчен Седиште Висина Taupe ткаенина со nailhead трим Сет на 1

Топката & Фрлија Вртливата Паб Висина Barstool 30 Инчен Седиште Висина Taupe ткаенина со nailhead трим Сет

DEN 2856.00

Достапност
Достапно за нарачка

Капацитет : Со капацитет до 300lbs.Се создаде поканува простор за луѓето да се соберат и со помош на Jayden колекција на мебел од Топката & Екипа.Боја : Taupe Ткаенина | Големина : 30 Inch Со елегантен изглед, 360 степени вртливата седиште и трајни изградба, изметот стол е не само што се вклопува во вашиот ресторан, бистри, кафе куќа, но исто така совршени за вашиот патио, кујна за уживање во вашите појадок, ужина, пијалок или кафе,која е преземање на вниманието во било теми.Тоа погоден за семејството и пријателите долготрајно седење ,ужива коктели или вечера.Криви ергономски дрво и печат лист солидна-бар метал столица назад дизајн, направете ја вашата назад чувствува повеќе опуштено и удобно.Собрание : ве Молам НЕ ги заостри нив пред сите шрафови се стави во соодветните дупки. 360 степени вртливата седиште ви овозможува да се свртат околу без никаков напор.Убава nailhead трим додава навестување на интерес и го прави овој прекрасен столче стојат во класичен дневната соба или трпезаријата.Различна големина и повеќе бои за избор на погодна за секој декор во вашиот дом или бар област.Цврсто дрво функција жица четка боја детали за селски карактер,тоа носи саканата удобност и безвременски стил кога се наредени по должината на вашата кујна контра.Елеганција и софистицираност столици за секоја соба во вашиот дом.Рамката на столици се изградени на трајни цврсти дрвени предмети и метал, кој ќе ви овозможи да ги користите за многу години да дојде со 250 кг тежина капацитет.Две опција седиште перница на faux кожа и висок квалитет на ткаенина.Класичен повик за дизајн и визуелно пријатен профили направи добредојдовте прилог на речиси сите постоечки ансамбл.Удобно нога одмор.Изработка : Изградени на трајни цврсти дрвени предмети рамка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат