• Новак
Satoru GЈ Бакар Браун barrette дрво жито шема правоаголник коса клип додаток 4.25

Satoru GЈ Бакар Браун barrette дрво жито шема правоаголник коса клип додаток 4.25

DEN 508.80

Достапност
Достапно за нарачка

БРЗА ИСПОРАКА!Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти за време на испорака на сите производи и нивниот висок квалитет.Вашето Задоволство е наша цел, се Чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања или проблеми.Ние ќе бидеме среќни да ви помогне!.Направете вашиот стил дури и повеќе се излади со нашата коса додатоци. 100% висок квалитет на материјалите за удобност и трајност.Повеќе други accesories за вас стил може да се најдат во нашата продавница.Ова е причината зошто нашата коса додатоци се толку баран тука во сад и на меѓународно ниво.Направен од висок квалитет премиум материјали нашата опрема се гарантира да трае многу долго време.Можете мора да да биде изненаден од Висок Квалитет, Најдобрите материјали, Фитинг, Шаблони и Ниска Цена.Додатоци се погодни за секој стил на облека.Не само што ќе љубов нашата додатоци, но, исто така, ќе добиете многу комплименти!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат