• Новак
Злато Мачка Barrette Преглед Форма Метал Коса Клип Kitty Маче Мачки Barrette Боја на Косата Клипови за Жени

Злато Мачка Barrette Преглед Форма Метал Коса Клип Kitty Маче Мачки Barrette Боја на Косата Клипови за Жени

DEN 503.28

Достапност
Достапно за нарачка

КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ ФРИЗУРИ со нашите модни додатоци за коса.Уникатен дизајн и лесен.Удобно за секојдневна завојувани.ПРЕКРАСНИ HEADBAND.Ве charmer и елегантен.Изработени со квалитетни материјали и со убава комбинација на бои.Убаво дизајнирани да одговараат на различни фризури.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА.Губење на бендот е совршен подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател.ЛЕСЕН И УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ.Косата карики се погодни за секојдневна употреба, свадба, матурска партија или други прилики.ДОБРО ЗА СТИЛИЗИРАЊЕ НА КОСАТА ВО РАЗНИ ПЛЕТЕНКИ.Губење на бендот е удобно и да ја задржите вашата коса далеку од вашето лице.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат