• Новак
MYTHOS МАСЛИНОВО ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО БАР САПУН 100 ГР.

MYTHOS МАСЛИНОВО ЧИСТЕЊЕ НА ЛИЦЕТО БАР САПУН 100 ГР.

DEN 336.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% БИО Маслиново Масло / 100% сапун слободни / Неутрален p H / Длабоко чистење.Хидратација, против oiliness.Противалергиски елементи.Блага антисептички својства.Одржување на еластичноста.Содржи 100% БИО Маслиново Масло & БИО Бадемово Масло. 100% БИО Маслиново Масло : чистење & смирувачки својства, природен антиоксиданс акција, заштита на кожата од предвремено стареење, богата со протеини, минерали, витамини, полифеноли & трага елементи, анти-стареењето акција.DERMATOLOGICALLY ТЕСТИРАНИ / АКТИВНИ ФОРМУЛА СО OLIGOPEPTIDES & ПОЛИФЕНОЛИ.PARABEN, BHT, СИЛИКОНИ, МИНЕРАЛНИ МАСЛА, EDTA, ГМО, СИНТЕТИЧКИ БАГРИЛА СЛОБОДНИ.Длабоко чистење.Хидратација, против oiliness.Противалергиски елементи.Блага антисептички својства.Одржување на еластичноста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MHUI Нерѓосувачки Челик Род Хексагонални Род Бар за Занает 304 од не ' Рѓосувачки Челик Солидна 19.6 Инчи Долг(1Pcs),10mmX500mm

Цврстина : Нерѓосувачки челик хексагонални род бар е со комбинација на цврстина и жилавост за отпорност

DEN 801.60