• Новак
HE3D Најновите KS 3D Скенер DIY Скенер Електронски Хардвер за полнење не Вклучувајќи Печатени Пластични Делови

HE3D Најновите KS 3D Скенер DIY Скенер Електронски Хардвер за полнење не Вклучувајќи Печатени Пластични Делови

DEN 919.20

Достапност
Достапно за нарачка

здраво,овој линк е електронски делови и хардвер за скенерот,не вклучувајќи печатени пластични делови.ние може да ви обезбеди STL датотека за печатени делови,а можете да ги печатите себеси со било која боја ви се допаѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат