• Новак
THARO М1 Безжична 1D бар-код Скенер, Мини Рачни Ласерски Бар-Код Читач, Cordless 1D бар-код Скенер со USB Приемник за Продавница, Супермаркет, Магацин (Црна)

THARO М1 Безжична 1D бар-код Скенер, Мини Рачни Ласерски Бар-Код Читач, Cordless 1D бар-код Скенер со USB Приемник

DEN 1535.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Не треба да Инсталирате - Plug & Користете] : Нема инсталацијата на софтвер кои се расправаме, ова преносни USB бар-код скенер доаѓа во рака и е подготвен да се работи на пат тоа е вклучен во вашиот КОМПЈУТЕР или Лаптоп, пак на дното копчето и скенирање. [Долго Пренос на Далечина] : 100 метри безжичен пренос на далечина и се уште може да се изврши stably.И Секој скенер има независен ПРОЕКТ, така што на повеќе преносни баркод скенери нема да се меша декодирање код на исто работно време. [Брзо Читање] : Високо чувствителни и брзо читање, може до 120 пати/s.Во исто време, овој стилски безжична бар-код скенер, исто така, поддржува континуирано скенирање.Понатаму специфична операција, ве молиме да бидат слободни да контакт онлајн продажба за да потврдите. [Само Поддршка Скенирање на Хартија 1 D Баркод] : 1 D : UPC/EAN со supplementals, Bookland EAN, ISSN, UCC Забава Продолжен Код, Кодекс 128, GS1-128, ISBT 128, Кодекс 39, Кодекс 39 Целосна ASCII, Trioptic Кодекс 39, Кодекс 32, Кодекс 93, Кодекс 11, итн. [Гаранција и Сервис] : враќање прозорец затворена по 1 месец?Без грижи на сите, директно контактирајте со нас во рок од 18 месеци од купувањето за квалитет поврзани со замена или враќање на средствата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NETUM Прилагодливи бар-код Скенер да Застане Раце Слободен Баркод Скенирање Бар-Код Читач Лулка Носителот Прилагодливи

Моделирани од многу издржлив индустриски тип на пластика, шокотпорен и издржлив, добра ценаперформанси

DEN 280.56