• Новак
70 Роденден Декорации Нема DIY Направени во 1951 година Банер Сјајот Овации до 70 Години Среќен Роденден за Внатрешна/Надворешна (Злато)

70 Роденден Декорации Нема DIY Направени во 1951 година Банер Сјајот Овации до 70 Години Среќен Роденден за

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тие може да додадете различни допир да вашиот роденден и се даде длабок впечаток за вашите гости.Спецификација : Големина : секоја буква е 5.Тие се направени од сјајот на хартија, не исчезнува и нема чудна миризба. 【Широка Примена】Освен за жени/мажи е 70 роденден,оваа партија банерот е исто така погоден за годишнината,меморијалниот ден и фестивал.5 инчен високи Материјал : сјајот хартија Пакет вклучува : 1 x златен сјај "НАПРАВЕНИ ВО 1951 година" банер.1951 роденден банерот треба да се соберат, лесно да се инсталира и да ги зачувате вашите подготовка на време на страните.Оваа домот на 70-годишнината банер може да трае низ повеќе страни.Оваа домот на 70-годишнината банер може да трае низ повеќе страни.НЕ-DIY Бара: Оваа сјајна злато сјајот партија банерот е пред насобраните со прилагодливи долго јаже, тоа може да заштедите време да ги красат партија и на картичките може да се пресели во вашата посакувана интервал простор.Можете да висат на ѕидовите,таванот,прозорец,табели или да ја користите во дом,канцеларија и градина,да светне на возбуда атмосфера.Верувам дека тоа ќе стане голем потенцира во вашиот роденден и се остава длабок впечаток врз тебе и на гостите.Можете да се создаде многу забавно и да се весели фотографии со луѓе. 【Сјајот Роденден Декорација】сјајот и луксузен 70 Година роденден банерот е совршен за фото кабина рамки или на вашиот ѕид, како позадина.

Спецификацијата

Size:
each letter is 5.5 inch tall
Material:
glitter paper
Package includes:
1 x gold glitter MADE IN 1951 banner :

Со стоката дадена додека купуваат

Добредојдовте Дома Банер Декорација Добредојде Назад Двор Знак Сончоглед Добредојдовте Дома Бебе Гарланд Виси

Светла и атрактивен : што виси добредојдовте дома банер оркестарот карактеристики на дрво жито позадин�

DEN 186.96