• Новак
BESTOYARD ноќта на Вештерките Тиква Банер Чувствува Тиква Bunting Гарланд Виси Партија Гарланд за Есен Есен Денот на Благодарноста ноќ на Вештерките Свадба Декоративни (П?

BESTOYARD ноќта на Вештерките Тиква Банер Чувствува Тиква Bunting Гарланд Виси Партија Гарланд за Есен Есен

DEN 227.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чувствував.Се создаде празнична забава и чувства.Може да се закачи на таванот, прозорец, градината, и дрвото, камин, тремот, врата, надвор или ѕид, итн.Совршен за ноќта на Вештерките украси и прослави.Погоден за ноќта на Вештерките партија, духот на фестивалот,, трговски центар, КТВ, бар декорација.Банер поздрави доаѓањето на ноќта на Вештерките партија е виси на ноќта на Вештерките партија, permeating ноќта на Вештерките атмосферата.Description Perfect за hunging од гранки и тавани, или да се отвори од ѕид, виси до десерт маси, backdrops, и целокупната партија простор,украс на интегрален колокација на боја исто така е многу совршено место сакате да ги красат.Карактеристики-Боја : Портокал-Големина : Околу 16.00 X15.00 X0.20cm;6.29 X5.89 X0.08in-Материјал : се Чувствува cloth Package Including1 x ноќта на Вештерките Тиква Банер Чувствува Тиква Bunting Гарланд Виси Партија Гарланд за Есен Есен Денот на Благодарноста ноќ на Вештерките Свадба Декоративни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Божиќ Банер Апстракт Океанот Природни Луксузни Добредојдовте Дома Банер За Ѕид Затворен Тремот Надвор Од Вратата

[Материјал опис] 100% полиестер, лесен за чистење, солзаотпорни, УВотпорни и згаснатотпорни, ткаенина за п�

DEN 300.00