• Новак
Гроздобер Јута Burlap Congrats 2022 Дипломирањето Партија Банери Декорација Снабдување

Гроздобер Јута Burlap Congrats 2022 Дипломирањето Партија Банери Декорација Снабдување

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Јута.Материјал : 100% природни јута burlap.Издржливи и еднократно.String должина е околу 2,5 метри(8.20 ft).Еден знаме големина : 13*18cm (5.1*7.1 инчен).Пред поврзани меѓу себе.не треба DIY.Знамињата можат да се пресели и симната лесно.Одлично за дипломирањето партија и декорација, исто така, може да се користи како фото кабина позадина.Јута burlap материјал може да созд рустикален, природни чувствуваат на вашето дипломирање на партијата декорација.Материјал : 100% Природни јута burlap.String големина : 2.8 метри.Еден знаме големина : 12*17cm Одлична за Gradution Patry затворен отворено партија декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Добредојдовте Дома Банер Декорација Добредојде Назад Двор Знак Сончоглед Добредојдовте Дома Бебе Гарланд Виси

Светла и атрактивен : што виси добредојдовте дома банер оркестарот карактеристики на дрво жито позадин�

DEN 186.96

Божиќ Банер Апстракт Океанот Природни Луксузни Добредојдовте Дома Банер За Ѕид Затворен Тремот Надвор Од Вратата

[Материјал опис] 100% полиестер, лесен за чистење, солзаотпорни, УВотпорни и згаснатотпорни, ткаенина за п�

DEN 300.00