• Новак
Игри Пиксел Blast Среќен Роденден Банер - Пиксели Партија Материјали - Рудар Партија Украси - Blast

Игри Пиксел Blast Среќен Роденден Банер - Пиксели Партија Материјали - Рудар Партија Украси - Blast

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Секој банер панел е 6"x 8". 15 хартија pennant знамиња плус 16 ft на лента.Знамињата пишува Среќен Роденден, како и 2 на крајот парчиња.СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО : Ние нудиме панели средено во ред, а потоа можете да изберете да се создаде двоен или еден влакно и исто така, може да се утврди растојанието на панели врз основа на она што е најдобро за вашиот екран област.Секоја партија треба банер и ова е совршен за Игри Тематските Роденден!!Овој банер пакетот вклучува 15 панели кои ја искажува зборовите : "Среќен Роденден" плус 2 крај парчиња.Секој панел е 6"x 8".Ве молиме да земете го ова во предвид при утврдување ако вкупната должина ќе работат за вашиот простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат