• Новак
На 18-ти Роденден Вратата Банер & Балон Лак Гарланд Комплет Украси за Девојки, Голем 18 годишниот Роденден на Вратата Покрие Позадина Материјали, Среќен Осумнаесетти?

На 18-ти Роденден Вратата Банер & Балон Лак Гарланд Комплет Украси за Девојки, Голем 18 годишниот Роденден

DEN 2042.40

Достапност
Достапно за нарачка

[Вие ќе добиете] - 18-тиот роденден на декорација колекции. 1 Pcs злато се зголеми на 18-ти роденден на вратата покрие декорација, 72.8 X 35.4 инчи, и се искачи златен лак балон за полнење, што е доволно за 18-тиот роденден на декорација, а исто така може да се користи како роденден на фотографија позадина за вашиот роденден темата на партијата додава повеќе забава. [Розово злато лак балон комплет] - Вклучувајќи 65 x 10 инчен розово злато латекс балон, 35 x 10 инчен Бела латекс балон, 10 x 12 инчи розово злато confetti балон, 1 тек на балон украсување лента е 16ft во должина, 1 ролна од 100 парчиња сврзување поени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Добредојде Назад Банер, Добредојде Назад на Училиште Банер Украси, Назад на Училиште Сезона,2021 Назад на Училиште

Многу убава ДОБРЕДОЈДЕ НАЗАД burlap банер.Црвена и црна карирани дизајн е повеќе пронаоѓа и селски, и карир

DEN 191.76