• Новак
WATINC 72ft Неонски Хартија Гарланд, Црна Светлината Круг Точки Виси Украси за Неонски Роденден Свадба Светат во Темница Украси, Сјајот Партија Снабдувањето со 3Pcs УВ Black

WATINC 72ft Неонски Хартија Гарланд, Црна Светлината Круг Точки Виси Украси за Неонски Роденден Свадба Светат

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Материјал】неонски хартија garlands се направени од неонски хартија, која е лесен и може да се користи за да ги красат позадина ѕидовите на различни партии.На ленти се направени од УВ Blacklight Реактивен материјал, што го прави Повеќе Видливи и Светлината во Темна Соба. 【Пакет Вклучуваат】5 Пакет на 14.4 нозе Круг Точки Неонски Хартија Гарланд, секој пакет, вклучувајќи 45 обланди.3* Blacklight Реактивен Ленти(вклучувајќи флуоресцентни розова, флуоресцентно зелена, жолта флуоресцентна, секој е 16.4 ft долго). 【Широка Примена】Suitablefor Неонски Партија Материјали, Црна Светлината Партија Материјали, Роденден, Свадба Партија Украси, Расте Партија, Танц Партија и Карневалот, Божиќ Партија, Среќна Нова Година партија. 【ТОПЛО СОВЕТИ】Препорачува за употреба под УВ светлина, тоа ќе светне и да се флуоресцентни ефект.Тие се светли под дневна светлина, но СЈАЈ Под Blacklight!Можете исто така да го користите ленти за DIY мрежа моделот на подиумот, боја стрели, се создаде било која форма сакате. 【Убава Виси Оркестарот】неонски хартија garlands може да биде обесен на ѕидовите, дрвја, табели или како атрактивна завеси, прозорец украси за црна светлината соби.Тоа може да се користи во текот на денот или во текот на ноќта за Убава Виси Оркестарот.Ние се стремиме да ви обезбеди незаборавни ЦРНА СВЕТЛИНАТА ПАРТИЈА.Партијата Време!Ви овозможува да уживате во неонски партија заедно!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Добредојдовте Дома Банер Декорација Добредојде Назад Двор Знак Сончоглед Добредојдовте Дома Бебе Гарланд Виси

Светла и атрактивен : што виси добредојдовте дома банер оркестарот карактеристики на дрво жито позадин

DEN 186.96