• Новак
Лаванда Плажа Пчела Balm | Здрави, Природно | Направени во Калифорнија | 4 Состојки | Восок Lip Balm | .15oz

Лаванда Плажа Пчела Balm | Здрави, Природно | Направени во Калифорнија | 4 Состојки | Восок Lip Balm | .15oz

DEN 95.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со љубов во Сан Диего, Калифорнија.Природни.Здраво.Едноставна.Не се глупости.Ова е lip balm сте секогаш е потребно!Ров на усна balms со сите оние состојки кои се unpronounceable и/или нездраво.За разлика од повеќето популарни lip balm, ова balm е направен со ништо да не го користите индивидуално.Не се евтини, спојници, направени со првенствено локални состојки, и се направени во мали серии.Целото восок lip balm со три состојка база на миризливи само со етерично масло.Им даде на вашите усни што сте биле желба, без компромис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат