• Новак
Кул Бејзбол Лицето Маска со 2 Парчиња Филтри,Топката Маска за Обновливи Перат Balaclavas за Жени Човек Младите

Кул Бејзбол Лицето Маска со 2 Парчиња Филтри,Топката Маска за Обновливи Перат Balaclavas за Жени Човек Младите

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер. 100% Полиестер.Тока затворање.Машина За Миење. ☛ Големина : 5.9 инчи X 7.9 инчи/15cm X20cm. ☛ Материјал : 100% Полиестер Влакна, Високо-Квалитетна Ткаенина, Удобен За Носење. ☛ Дизајнот може да се прилагоди јачината на јажиња, која може да се прилагоди според се соочуваат со различни форми, кои ќе ни се направи на лицето тесни ниту се направи маска се лизга надвор.Покрај тоа, М-во облик на нос клип е фиксиран на мостот на носот за тесни одговара, Тоа исто така многу погодни маска за очила wearers. ☛ Можете Да Го Носат Кога Ќе Изберете Пешачење, Велосипед, Риболов, Лов, Скијање, Претстави, Забави, И Играње На Улоги.Можете да го носат за да се заштитат себе си во трговски центри, канцеларии, велосипедизам, автобус, кампување, работи, патувања, графити, на партиите, работа или други активности и сцени. ☛ Ние Нудиме Повеќе Од Само Производи.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил Штом Е Можно, Ние Ќе Резервни Без Напор За Да Ви Помогнат.Материјалните Карактеристики : - 100% Полиестер Платно, Удобно И Мека - Дише, Перат И Еднократно - Должината На Проширува И Високо Еластична Earband Може Да Се Прилагоди На Will Care И Чистење : Направено Со Машина Перат Материјали, Заштитната Маска Може Да Се Мијат По Употреба.Нема Повеќе Непотребно Фрлаат Маски!1. Перење Пред Првата Употреба.2. Машина За Миење Ладно.3. Собори Сува Ниска Или Се Постават Рамен Суво За Да Се Избегне Собирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат