• Новак
4 или на 6 ПАРЧИЊА Жените се Соочуваат со Шамија Маска Chiffon Лице Покрива Сонцето Доказ Вратот Gaiter Balaclava

4 или на 6 ПАРЧИЊА Жените се Соочуваат со Шамија Маска Chiffon Лице Покрива Сонцето Доказ Вратот Gaiter Balaclava

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ремени се лесни за влечење и адаптација.прилагодливи уво јамка.лесно се врзува од задната страна.Cityelf жените флорални chiffon се соочуваат со шамија.за сите активности на отворено.двојно обложени за дополнителна заштита, и уште многу дише за од вратата активности.џеб за да се одржи некој филтер. 6 цврсти бои во пакет работи како лице маска и вратот gaiteradjustable уво loopeasy се врзува од задната страна. 6 цврсти бои во пакет работи како лице маска и вратот gaiter прилагодливи уво јамка лесно се врзува од задната страна.мека и дише.Предвремени затворање. 6 цврсти бои во пакет работи како лице маска и вратот gaiter прилагодливи уво јамка лесно се врзува од задната страна.џеб да се одржи филтер материјал не се премногу тенки како и другите прилагодливи уво јамка со затка добро seamed мека и дише.работи како лице маска и вратот gaiter. 【ФИЛТРИ ЏЕБ НАРЕДЕНИ】ние дизајниран наредени џеб внатре да се има простор за стандард филтри.Дише ткаенина ослободува топлина и влажност веднаш, ви држи кул и стилски.работи како лице маска и вратот gaiter.материјал не се премногу тенки како и другите.★ ФИЛТЕР ЏЕБ (филтер не е вклучен) - за стандарден лицето маска филтри (PM2.идеален за секојдневна употреба.лесно се врзува од задната страна.прилагодливи уво јамка.Разноврсна начини да се носат како лицето маска, маска, шамија, bandana, или balaclava. 6 цврсти бои во пакет.Одличен начин да се задржи вашата маски корисна и симпатична. 6 цврсти бои во пакет.Ќе бидете изненадени со разликата.око кеширање за деновите кога треба да носат маска или лицето на покривање.прилагодливи уво јамка.покријте го лицето и вратот. 【ПЕРАТ, ОБНОВЛИВИ ЛИЦЕ МАСКИ】Лесно да се мијат, не се изгуби форма, chiffon ткаенина, Без деформација или исчезнува.работи како лице маска и вратот gaiter.Snap е околу назад, за вратот област.прилагодливи уво јамка со затка.прилагодливи уво јамка. 【ВРЕДИ СЕКОЈ ДЕНАР】услуги на клиентите & онлајн помош е достапна во сите часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат