• Новак
FOCO Норвешка Знаме Gaiter Шамија

FOCO Норвешка Знаме Gaiter Шамија

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Материјал - Полиестер.Мултифункционален, можат да се користат како вратот gaiter, wristband, headband, и конска опашка држачот.Лесна, мека, и дише.За повеќе употреби.Не постои подобар начин што за да го најдете вашиот фан хауба, отколку со широка линија на FOCO официјално лиценцирани производ.Најдете сите вашите омилени тимови во нашата постојано проширување на понудата на опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат