• Новак
Вратот Gaiter Лицето Маска Унисекс Бакар-Исполнет Маска Guard Balaclavas Шамија Bandana

Вратот Gaiter Лицето Маска Унисекс Бакар-Исполнет Маска Guard Balaclavas Шамија Bandana

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Штит за Заштита од ув ua полен прашина и песок правец или воздушни патогени.Патентирана Бакар-Исполнет материјал дава заштита со месинг и карактеристики голема авто-чистење против мирис.Машина перат и тоа останува во добра fuction по илјади перење.Дише Влага wicking и Кожа-пријателски материјал се задржи ладење и удобно во сите услови.Идеален за да се грижи за долго час внатрешна и надворешна, или и да ви дадат мир на умот.UPF 30+ сонцето блокирање ја заштитува вратот и лицето.Добро за риболов, лов, едрење, велосипедизам, пешачење, трчање, trek, голф, безбол мотоцикл, теренски, outfitters, пешаци, велосипедисти, и повеќе.Растеглив Анти-навремено Долга Цевка карактеристики сигурно одговара на мажите и жените, и мулти се користи како handband или headwear. 12+ кул изглед носат начини. 1 големина на жените и мажите.Машина за студено миење s.Голем штит заштитник дека против полен прашина и песок правец или воздушни бактерии.Дише, влага wicking и кожа-пријателски лице маска што ја чувствува за ладење и удобно во сите услови.UPF 30+ сонцето guard дека блокови ув ua за вратот и лицето.Кога се користи како маска, тоа се обезбедува заштита со бакар атом, која има голема стерилизација на камења, но не на штета на животински и човечки суштества.Нејзините suppurior во : .Авто-чистење против камења.Анти-ordor и да ја задржите свежи.Машина перат и да остане во добра fuction по илјади перење.Носат додека работат или отворено да ви даде мир на умот.Совршен за риболов, лов, едрење, велосипедизам, пешачење, трчање, trek, голф, безбол мотоцикл, теренски, outfitters, пешаци, велосипедисти, и многу повеќе!.Тоа може да мирисаат бакар надвор од чантата.ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ИЗМИЈАТ ПРЕД ДА СЕ НОСИ!Измијте секоја употреба отворено да се чува чист.Машина за студено миење & се исуши.Не суво миење.Не се посува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат