• Новак
LHSCVJSEKL 3 Pack Лицето се Покрива со 3 КОМПЈУТЕРИ Филтер Унисекс Носот & Устата Шамија Balaclava Bandana со Безбедност Шилд

LHSCVJSEKL 3 Pack Лицето се Покрива со 3 КОМПЈУТЕРИ Филтер Унисекс Носот & Устата Шамија Balaclava Bandana

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер. 100% полиестер влакна (50 D шифрирана ткиво), овој материјал се водат ткаенина, па тоа е еластична, мека, дише, кожата-friendly и перат.Машина За Миење, Рака Мие, Брзо Сушење, Лесно Да Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана.Голема Употреба : се Покрива Лицето, вратот gaiter, headwear, headband, шамија, headwrap, neckerchief, balaclava, bandana, зглоб бенд и хаубата.Удобноста : увото јамка на нашата уста Поклопецот е прилагодлив, слободно може да се промени нејзината должина според вашето лице контура, спречување на оставајќи трага на вашето лице по полетување.Оваа windproof и dustproof устата Капак има прилагодливи еластична бенд,кои ги покриваат лицето од носот до брадата,без страв од ушите испаѓање.Лицето Маска Заштити од магла, магла, возило на издувните гасови, пасивното пушење, УВ, итн.одлично за почиста, градител, земјоделец, студент, угостителство, градинарство, сликарство, градба користи.кој може да се вклопат за возрасни mens женска деца, момчиња и девојки.Тоа е погоден за велосипедизам, кампување, работи, патувања, качување и секојдневна употреба.Тоа е повеќе здравје и удобен за носење и чување на податоци за секојдневна употреба, без разлика дали ќе се останување или излегување.Стилски дизајн е многу погодна за секојдневно носење, обезбедување на вас со совршено лице за заштита, е потребно избор за излети и празнична настани.Лицето маска се соодветни подароци за вашиот сопруг, сопруга, пријателка, мајка, татко, сестра, брат, баба, колега и други мили роднини и пријатели, ова е еден убав подарок идеја и неговиот дизајн е изненадувачки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат