• Новак
Пакет од 5 Црна Ски Лицето Маска Мажите Сонцето Balaclava Прашина Доказ За Надворешна Јава Риболов Покривки

Пакет од 5 Црна Ски Лицето Маска Мажите Сонцето Balaclava Прашина Доказ За Надворешна Јава Риболов Покривки

DEN 301.20

Достапност
Достапно за нарачка

Обезбедува одлична заштита за вашето лице, уво и вратот од сонцето.Исклучително еластичен силни и издржливи - навремено слободно - лесни, преносливи и удобно,вентилација - брзо сушење.Унисекс balaclava лицето маска, обезбедува покритие и удобност со лесни (тенок материјал) за време на сите outdoor спортови и активности, вклучително и мотоцикл, airsoft макбаскет, скијање, сноубординг, лов, стрелаштво, трчање, тактички обука, планински, снег обработка, пешачење.Класичен стил, се чувствува мека, windproof дише одлични,шапка цврсти моделирање, во согласност со структурата на човечката глава.Balaclava худ е да се носи до кожата под секој шлем или шапка ( вклучувајќи какви било мотоцикл helment или ски шлем), без иритација на кожата и помага спречува топлина на косата.Правец на-доказ, прашина-доказ, топло, удобно да се носат за надворешна велосипедизам, пешачење, кампување, скијање и други спортови.Шарки изградба овозможува мулти функција карактеристики, се носат како balaclava или вратот цевка. * Големина : L : 35cm x W : 25cm , Растеглив, една големина одговара на повеќето возрасни.Пакет се Вклучени : Пакет од 5 лицето маска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат