• Новак
SUNLAND Унисекс Вратот Gaiter Мие Лицето Шамија Маска за Обновливи Прашина на Ветрот Bandana Headband за Риболов Пешачење возење Велосипед Трчање

SUNLAND Унисекс Вратот Gaiter Мие Лицето Шамија Маска за Обновливи Прашина на Ветрот Bandana Headband за Риболов

DEN 249.36

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 10inches X 17inches.Мулти-Функционален Дизајн : Вратот gaiter можат да користат 10+ начини да се носат - neckerchief, headband, wristband, маска за коса,-бенд, balaclava, се соочуваат со шамија, beanie, bandanna, устата шамија, и повеќе.Lightweigh & Дише : 100% микрофибер,влага wicking ткаенина трансфери топлина и влажност, на оддалеченост од вашето тело и надвор од дише bandana, одржување сте кул.Брзо сушење ткаенини технологија овозможува вашиот врат gaiter сува во минути.Тоа е толку мека дека тоа е удобно допир.Оваа сонцето маска ќе се покријат вратот и лицето, како и, квалитет на ткаенина ќе ви направи лесно да дишат во.Направат вашиот живот полесно и повеќе погодност да уживате во активности на отворено.Лицето маска е идеален за музички фестивали, carnivals, велосипедизам, качување, скијање, пешачење, планинарење, outdoor спортови.Кога ќе се стави на тоа, ние ќе биде најкул лице во толпата.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Вратот gaiter е да се направи на 100% микрофибер дека има добра еластичност и голем постоечкиот простор, погоден за луѓе од различни големини.Користете tretch ткаенина, тоа е мека и удобна, и блиску до вашата кожа.На тенок и лесен дизајн овозможува подобра вентилација.Тоа, исто така, има добра windproof и dustproof ефекти, и ја враќа чистота на носот и устата.Кога ќе оди на риболов, трчање или пешачење, Тоа може да се користи како ременчето околу вратот, како и шамија на главата и на плоштадот на зглобовите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат