• Новак
Arcweg 2 ПАРЧИЊА Вратот Gaiter Термички Лице Потоплите Bandanas Еластичен со Уво Циклуси Цевка Шамија Вратот Потоплите Мотор Мажи Жени

Arcweg 2 ПАРЧИЊА Вратот Gaiter Термички Лице Потоплите Bandanas Еластичен со Уво Циклуси Цевка Шамија Вратот

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа може да ви даде дополнителна удобност.Донесувањето на најдобрите производи за клиенти секогаш биле постојана цел на Arcweg.ДИШИ СЛОБОДНО : Оваа половина balaclava има дише мрежа дизајн на носот и устата област, така што ќе може да дише слободно, додека сеуште одржување на топло.Оваа вратот потопло со одличен мека допирање и истегнување.Светло и удобно.На дише мрежа во предниот дел на вратот gaiter се зголемува на пропустливост на воздух на делови од носот и устата.Има рефлективна шема дизајн на дното на црна и темно сива боја вратот цевка,која може да помогне да се направи разлика во лоша светлина.ДОБРА ИЗРАБОТКА : конците на овој balaclava се многу цврста и рамна, носат-отпорни, и издржливи.Поради неговата материјал својства, тоа не е лесно обоени со прашина и е многу лесно да се чисти.4 во (55-62cm)Arcweg,сосема посветен на отворено спортски производи.Детали за производот : Материјал : 90% полиестер, 10% spandex Weight : црна : 55g/pc други : 52g/pc Head обемот : 21.Вратот потоплите се избрани од професионални производителот кој има добри производствени техники и модерен дизајн.Секој производ е суровина за набавки и процесот на производство се строго контрола на квалитетот.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : вратот цевка шамија доаѓа со уво циклуси и тоа е идеален за мажите и жените.Тоа ќе не тријте го лицето и вратот.ТОПЛИ ТКАЕНИНИ : На дише вратот потопол е направен на квалитет на ткаенина,90% полиестер и 10% spandex.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат