• Новак
Arcweg 2 ПАРЧИЊА Вратот Gaiter Термички Лице Потоплите Bandanas Еластичен со Уво Циклуси Цевка Шамија Вратот Потоплите Мотор Мажи Жени

Arcweg 2 ПАРЧИЊА Вратот Gaiter Термички Лице Потоплите Bandanas Еластичен со Уво Циклуси Цевка Шамија Вратот

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Поради неговата материјал својства, тоа не е лесно обоени со прашина и е многу лесно да се чисти.Светло и удобно.Вие не мора да се грижите за bandana лизгање.Тоа може да ви даде дополнителна удобност.И постои носот подлога над оваа balaclava, кои можат подобро да одговара на носот.Оваа вратот потопло со одличен мека допирање и истегнување.90% Полиестер, 10% Spandex.Има рефлективна шема дизајн на дното на црна и темно сива боја вратот цевка,која може да помогне да се направи разлика во лоша светлина.4 во (55-62cm)Arcweg,сосема посветен на отворено спортски производи.Топлата neckwear е погодна за различни прилики, како што се трчање, пешачење, риболов, велосипедизам и така натаму.Тоа ќе не тријте го лицето и вратот.На дише мрежа во предниот дел на вратот gaiter се зголемува на пропустливост на воздух на делови од носот и устата.Секој производ е суровина за набавки и процесот на производство се строго контрола на квалитетот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат