• Новак
Balaclava Ски Маска Лов Кавер-Лице Маски Realtree Работ Кавер-за Мажи & Жени

Balaclava Ски Маска Лов Кавер-Лице Маски Realtree Работ Кавер-за Мажи & Жени

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е погоден за носење шлемови и заштитни очила, одржување на топло, додека одржување на breathability, и нема да се замаглат очила.Тоа е отпорна на pilling&деформација, не-исчезнува, исто така, може да се апсорбираат чуден мирис, и може да се вклопи во главата, па и не е лесно да се движат.На крпа маски играат огромна улога во заштита од ветар, прав и ултравиолетови зраци, и е погоден за возење мотоцикли или ангажирање во outdoor спортови.Лицето ласерски перфорација дизајн : ќе добиете природен маскирна кога лов.Крајната удобност : Направен од 92% полиестер и 8% spandex, се задржи топло во ветер и студ, лесно да се чисти и суви брзо, има добри breathability.Густа ткаенина дизајн : тежината на нашата balaclava е 0.Поларните руно грануларен материјал може да обезбеди најдобра заштита за вашето лице и глава во студени средини.Ако имате било какви прашања или незадоволство со нашите balaclava кавер-лицето маска за било која причина, ве молиме да бидат слободни да контакт.Супер водат ткаенина може да се одржи на вратот guard во место без лизгање.Нашата зимски лицето маска може да се користи за скијање, јавањето, риболов, аикидо, мотоциклизам, пешачење, или маратон. Купи со доверба : Нашите ски маска ви држи топло, сува и удобно во текот на целиот ден долго, и е добро заштитена за активности на отворено.Исто така, можете да носат под шлем и носат очила или очила.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат